Indeks: LSN004331

DYN 2K TC PRO 9100 3.75 L

Recenzje: 0

Ten solidowy rozpuszczalnikowy lakier nawierzchniowy oferuje skuteczną kombinację jakości oraz dobrej ceny. Łatwe mieszanie i nakładanie. Optymalna rozlewność i mocne pokrycie dla uzyskania nieskazitelnego, łatwego do wypolerowania wykończenia i połysku.

W magazynie

Indeks: LWW000041

Dynacoat 1K PLAST PRIMER 1L

Recenzje: 0

Jedyny uniwersalny podkład potrzebny w twoim warsztacie do naprawy wszystkich tworzyw sztucznych powszechnie stosowanych w przemyśle samochodowym. Podkład zapewniający odpowiednią przyczepność, gotowy do użycia w puszce lub aerozolu, oferuje skuteczne, szybkie i imponujące rezultaty.

W magazynie

Indeks: LSB001321

Lakier bazowy SIK AW 600 1L

Recenzje: 0

Sikkens Autowave MM 2.0 to wodorozcieńczalny lakier bazowy przeznaczony do napraw renowacyjnych, zapewniający bardzo dobrą siłę krycia i ułożenie ziaren metalicznych oraz łatwą aplikację. Dostępny w bardzo szerokim zakresie kolorystycznym (solidy, metaliki, perły). 

W magazynie
Wszystkie bestsellery
Szpachle
Szpachle

Szpachle

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: LWW000751

Szpachel PSOFT PLAST 1K

Recenzje: 0

 Szpachlówka do niewielkich napraw elementów z tworzyw sztucznych Dwuskładnikowa, poliestrowa szpachlówka przeznaczona głównie do wypełniania niewielkich uszkodzeń i nierówności na elementach wykonanych z tworzyw sztucznych.  Zalety: nakładanie bez porów · szybkie schnięcie · łatwe szlifowanie · wysoka elastyczność na elementach z tworzywa sztucznego....

W magazynie

Indeks: LWW001551

WAN 520 PUT PLAST SET EN 0.4K

Recenzje: 0

Proste i ekonomiczne naprawy tworzyw sztucznych Wanda 520 Putty to dwukomponentowa poliestrowa szpachlówka opracowana specjalnie z myślą o naprawach elementów samochodowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Dzięki specjalistycznej formule włókien ten wysoce elastyczny produkt będzie ściśle przylegał do wszystkich tworzyw sztucznych używanych do produkcji...

W magazynie

Indeks: LSP000161

SPRAY FILLER - 0,8 L

Recenzje: 0

Dynacoat Spray Filler to dwuskładnikowa szpachlówka natryskowa do wypełniania nierówności na większych powierzchniach. Szpachlówka nakładana pistoletem natryskowym ułatwia równomierne rozłożenie produktu.  Jest to idealny produkt do końcowego wypełniania miejsc naprawianych szpachlówką lub wyrównania licznych wgłębień na naprawianej powierzchni takich...

W magazynie

Indeks: LWW001491

SIK PKIT IV kit szpachlowy 2K

Recenzje: 0

Poliestrowa szpachlówka na metale i tworzywa sztuczne Dwukomponentowa szpachlówka poliestrowa przeznaczona do wypełniania wgnieceń i nieregularności podłoża wykonanego z stali, stali ocynkowanej, aluminium oraz niewielkich rys w elementach wykonanych z tworzywa sztucznego.  Zalety: gruba powłoka, gładka warstwa bez porów, nieskomplikowane przygotowanie,...

W magazynie

Indeks: LWW001541

WAN 510 PUT GLASS FIB SET EA 1.65K

Recenzje: 0

Do napraw dużych ubytków i wgnieceń karoserii potrzebna jest elastyczność i zdolność wypełniania produktu Wanda 510 Putty Glass Fiber. Ten dwuskładnikowy wypełniacz poliestrowy, wzmocniony włóknem szklanym, doskonale nadaje się do naprawy zarówno części samochodowych z laminatu poliestrowego, jak i paneli metalowych.

W magazynie

Indeks: LWW000231

Dynacoat Putty Plastic 0,25L

Recenzje: 0

Dwuskładnikowa szpachlówka poliestrowa przeznaczona do wykonywania łatwych i ekonomicznych napraw części samochodowych z tworzyw sztucznych. Specjalna zawartość włókien zapewnia elastyczność i przyczepność do wszystkich tworzyw sztucznych stosowanych w przemyśle samochodowym.

W magazynie

Indeks: LWW001531

WAN 500 PUT MU SET EA 1.9K

Recenzje: 0

Do naprawy większości wgnieceń i nierówności powierzchni jedynym produktem wypełniającym, jakiego potrzebujesz, jest Wanda Putty Multiuse. Ten uniwersalny dwuskładnikowy wypełniacz poliestrowy zapewnia doskonałą przyczepność na różnych podłożach. Łatwy do mieszania i nakładania, jego delikatna tekstura zapewnia bardzo gładką i szlifowalną powierzchnię.

W magazynie

Indeks: LWW000201

Dynacoat PUTTY MULTIFILL - 1,8 kg

Recenzje: 0

Dwuskładnikowa szpachlówka poliestrowa do wgnieceń i nierówności powierzchni, zapewniająca dobrą przyczepność do wielu różnych podłoży. Drobna tekstura tworzy bardzo gładką, łatwą do obróbki powierzchnię.

W magazynie

Indeks: LWW000261

KOMBI FILLER - 0,2 L

Recenzje: 0

 Szpachlówka o drobnej strukturze  Jednokomponentowa szpachlówka nitrocelulozowa o drobnej strukturze do wypełniania niewielkich defektów powierzchni i śladów zarysowań na samochodach i pojazdach użytkowych.  Produkt nie jest przeznaczony do sprzedaży podmiotom gospodarczym zajmującym się renowacyjnym lakierowaniem pojazdów w krajach Unii Europejskiej,...

W magazynie

Indeks: LWW000191

Dynacoat PUTTY LIGHT - 1,2 KG

Recenzje: 0

Lekka dwuskładnikowa szpachlówka poliestrowa o dużej elastyczności i bardzo dobrej przyczepności do podłoży metalowych. Drobna tekstura umożliwia łatwe modelowanie i zapewnia znakomite właściwości szlifowania.

W magazynie