Indeks: LSN004331

DYN 2K TC PRO 9100 3.75 L

Recenzje: 0

Ten solidowy rozpuszczalnikowy lakier nawierzchniowy oferuje skuteczną kombinację jakości oraz dobrej ceny. Łatwe mieszanie i nakładanie. Optymalna rozlewność i mocne pokrycie dla uzyskania nieskazitelnego, łatwego do wypolerowania wykończenia i połysku.

W magazynie

Indeks: LWW000041

Dynacoat 1K PLAST PRIMER 1L

Recenzje: 0

Jedyny uniwersalny podkład potrzebny w twoim warsztacie do naprawy wszystkich tworzyw sztucznych powszechnie stosowanych w przemyśle samochodowym. Podkład zapewniający odpowiednią przyczepność, gotowy do użycia w puszce lub aerozolu, oferuje skuteczne, szybkie i imponujące rezultaty.

W magazynie

Indeks: LSB001321

Lakier bazowy SIK AW 600 1L

Recenzje: 0

Sikkens Autowave MM 2.0 to wodorozcieńczalny lakier bazowy przeznaczony do napraw renowacyjnych, zapewniający bardzo dobrą siłę krycia i ułożenie ziaren metalicznych oraz łatwą aplikację. Dostępny w bardzo szerokim zakresie kolorystycznym (solidy, metaliki, perły). 

W magazynie
Wszystkie bestsellery
Wanda
Wanda

Wanda

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: LWW001551

WAN 520 PUT PLAST SET EN 0.4K

Recenzje: 0

Proste i ekonomiczne naprawy tworzyw sztucznych Wanda 520 Putty to dwukomponentowa poliestrowa szpachlówka opracowana specjalnie z myślą o naprawach elementów samochodowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Dzięki specjalistycznej formule włókien ten wysoce elastyczny produkt będzie ściśle przylegał do wszystkich tworzyw sztucznych używanych do produkcji...

W magazynie

Indeks: LWW001541

WAN 510 PUT GLASS FIB SET EA 1.65K

Recenzje: 0

Do napraw dużych ubytków i wgnieceń karoserii potrzebna jest elastyczność i zdolność wypełniania produktu Wanda 510 Putty Glass Fiber. Ten dwuskładnikowy wypełniacz poliestrowy, wzmocniony włóknem szklanym, doskonale nadaje się do naprawy zarówno części samochodowych z laminatu poliestrowego, jak i paneli metalowych.

W magazynie

Indeks: LWW001531

WAN 500 PUT MU SET EA 1.9K

Recenzje: 0

Do naprawy większości wgnieceń i nierówności powierzchni jedynym produktem wypełniającym, jakiego potrzebujesz, jest Wanda Putty Multiuse. Ten uniwersalny dwuskładnikowy wypełniacz poliestrowy zapewnia doskonałą przyczepność na różnych podłożach. Łatwy do mieszania i nakładania, jego delikatna tekstura zapewnia bardzo gładką i szlifowalną powierzchnię.

W magazynie